2018 Seat Arona Teknik Özellikleri ve Tasarım Detayları

2018 Seat Arona ile ilgili teknik detaylar ve inceleme konusuna dahil olan tasarım detayları ile teknik özellikler aşağıda yer alan içeriğimizde listelenmektedir. 2018 Seat Arona ile ilgili yorum ve değerlendirmelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

2018 Seat Arona
2018 Seat Arona

İnceliklerle Dolu Seat Arona 2018 Modeli

Çok ince ve sevimli bir tasarıma sahip olan Seat Arona modeli, markanın en önemli araçlarından biri olarak birçok farklı marka ve model ile rekabet içerisinde bulunuyor. Arona modeli, 2018 için çok farklı bir görünümle ortaya çıkarken inceliklerle dolu bir tasarıma sahip olarak sunuluyor. Aracın dış tasarımında estetik bir görüntü oluşturulması amacıyla ön taraftan bakıldığında üçgen formüllü bir şekilde kullanılmış olan farlar özel bir görünüm oluşturuyor. Yerden yüksek kasası ile birlikte ön ve arka tampon arasındaki siyah çamurluk ayrı bir görünüm kazandırıyor. Aracın tavanı için farklı bir renk kullanılabilmesi aracı daha renkli ve özel bir görünüme kavuşturuyor.

Her Noktası İle Özel 2018 Seat Arona

Aracın bagaj kapasitesinin çok daha fazla bir noktaya ulaştırılabilmesi için Seat Arona modelinde üst tavana eklenebilecek port bagaj havuzu bulunuyor. Yol tutma kapasitesi çok daha yüksek olan bu araç, arka kısmında bulunan aydınlatma grupları ile birlikte daha büyük ve ihtişamlı bir görünüm oluşturuyor. 400 litrelik bagaj hacmi birçok rakibine göre öncülük oluştururken iç hacım genişliği arka koltuk diz mesafesi ile birlikte herkesin rahatlıkla kullanılabilmesini sağlıyor. Aracın sürücü koltuğu çok rahat ve güvenli bir kullanım sağlarken havalı bir koltuk kullanılması kokpitin hem yalın hem de konforlu bir tasarım sunmasına imkan sağlıyor. İç tasarımda vites kutusu ile birlikte ön kısmında bulunan telefon ya da aksesuar koyabileceğiniz cep rahat bir araç kullanımı oluşturuyor.

Seat Arona 2018 Teknik Özellikleri

Araca teknik aksamlar yönünden baktığımızda Seat Arona 2018 modeli, 1.6 motor ile piyasaya çıkıyor. 7 ileri vitese sahip olan bu araç, vites kullanımı ile birlikte de rahat bir kullanım sağlıyor. Araç, ülkemizde önce benzinli versiyonu ve daha sonrasında da dizel versiyonu ile satışa sunulacak. Hafif kasası ile birlikte benzinli versiyonunda rahat bir kullanım oluşturacak bu araç, kullanıcıların yüzünü güldürecek şekilde yakıt tüketimi avantaj sağlıyor. Aracın özel renk seçenekleri, motor tercihleri ve yakıt tercihleri ile birlikte en uygun fiyatlarla kullanıcıların beğenisine sunulması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir